Monitoring voda koje se izbacuju u vodotoke
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA
Tuzla · Računarska oprema · Javna nabavka
663-7-2-301-3-444/26
Prilike
Pregled aktivnih javnih nabavki, tendera i postupaka iz Bosne i Hercegovine.
Pronađene 37 javne nabavke
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA
Tuzla · Računarska oprema · Javna nabavka
663-7-2-301-3-444/26
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.
Sarajevo · Računarska oprema · Javna nabavka
1280-7-2-181-3-405/26
SUD BOSNE I HERCEGOVINE
Računarska oprema · Javna nabavka
243-1-1-112-3-32/26
1404-1-1-127-3-71/26
1059-1-1-84-3-113/26
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA
Zenica · Računarska oprema · Javna nabavka
1350-1-2-126-3-169/26
JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO
Sarajevo · Računarska oprema · Javna nabavka
1075-1-2-113-3-103/26
REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH
Računarska oprema · Javna nabavka
770-7-2-115-3-62/26
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE
Računarska oprema · Javna nabavka
1370-1-1-507-3-358/26
PREDSJEDNIŠTVO BOSNE I HERCEGOVINE
Računarska oprema · Javna nabavka
926-7-1-137-3-64/26
Agencija za javne nabavke BiH
Sarajevo · Računarska oprema · Otvoreni postupak
FINANSIJSKO-INFORMATIČKA AGENCIJA
Računarska oprema · Javna nabavka
10700-7-1-149-3-25/26
SVEUČILIŠNA KLINIČKA BOLNICA MOSTAR
Mostar · Računarska oprema · Javna nabavka
329-1-1-170-3-302/26
ARHIV BOSNE I HERCEGOVINE
Računarska oprema · Javna nabavka
434-7-1-52-3-3/26
JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC
Računarska oprema · Javna nabavka
314-7-1-30-3-45/26
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA
Tuzla · Računarska oprema · Javna nabavka
663-7-2-287-3-426/26
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU
Računarska oprema · Javna nabavka
1323-1-1-211-3-412/26
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU
Računarska oprema · Javna nabavka
1161-1-1-222-3-54/26
JP "VODOVOD" D.O.O. BIHAĆ
Bihać · Računarska oprema · Javna nabavka
42-1-1-45-3-43/26
PEDAGOŠKI ZAVOD TUZLANSKOG KANTONA
Tuzla · Računarska oprema · Javna nabavka
692-7-1-12-3-21/26
GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH
Softverske licence · Javna nabavka
1031-1-1-26-3-42/26
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO
Sarajevo · Računarska oprema · Javna nabavka
257-7-2-103-3-282/26
MINISTARSTVO KOMUNALNE PRIVREDE, INFRASTRUKTURE, PROSTORNOG UREĐENJA, GRAĐENJA I ZAŠTITE OKOLIŠA KANTONA SARAJEVO
Sarajevo · Računarska oprema · Javna nabavka
28715-1-1-35-3-9/26
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA
Doboj · Računarska oprema · Javna nabavka
488-1-2-46-3-63/26