Сервис бројила електричне енергије
ОДС "ЕЛЕКТРОКРАЈИНА" А.Д. БАЊА ЛУКА
Banja Luka · Farmacija · Javna nabavka
741-1-2-78-3-182/26
Prilike
Pregled aktivnih javnih nabavki, tendera i postupaka iz Bosne i Hercegovine.
Pronađene 107 javne nabavke
ОДС "ЕЛЕКТРОКРАЈИНА" А.Д. БАЊА ЛУКА
Banja Luka · Farmacija · Javna nabavka
741-1-2-78-3-182/26
JAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA"MUSA ĆAZIM ĆATIĆ"
Javna nabavka
35071-7-1-1-3-1/26
MINISTARSTVO ZDRAVLJA I SOCIJALNE ZAŠTITE REPUBLIKE SRPSKE
Prijedor · Građevina · Javna nabavka
1251-2-3-16-3-18/26
ARHIV BOSNE I HERCEGOVINE
Računarska oprema · Javna nabavka
434-7-1-52-3-3/26
JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ
Bihać · Zaštita i sigurnost · Javna nabavka
1073-7-2-8-3-4/26
10724-7-1-25-3-5/26
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO
Sarajevo · Javna nabavka
410-7-1-123-3-205/26
OPŠTINA VLASENICA
Gorivo i energenti · Javna nabavka
800-1-1-24-3-20/26
ОПЕРАТЕР ДИСТРИБУТИВНОГ СИСТЕМА "ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНА" А.Д. БИЈЕЉИНА
Bijeljina · Farmacija · Javna nabavka
1245-7-1-89-3-101/26
GRAD GRADIŠKA
Edukacija i obuke · Javna nabavka
594-6-2-182-3-120/26
FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA
Građevina · Javna nabavka
405-7-2-168-3-83/26
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA
Tuzla · Medicinska oprema · Javna nabavka
867-1-1-220-3-279/26
GRAD GORAŽDE
Goražde · Javna nabavka
413-7-1-63-3-118/26
DOM ZDRAVLJA BIJELJINA
Bijeljina · Vozila i rezervni dijelovi · Javna nabavka
87-7-2-173-3-104/26
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD
Trebinje · Vozila i rezervni dijelovi · Javna nabavka
1171-1-1-312-3-147/26
USTANOVA ZA SOCIJALNO ZBRINJAVANJE I ZDRAVSTVENU NJEGU
Zdravstvo · Javna nabavka
786-1-1-32-3-31/26
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU
Računarska oprema · Javna nabavka
1323-1-1-211-3-412/26
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC
Gradačac · Komunalne usluge · Javna nabavka
412-7-2-124-3-28/26
JP "VODOVOD" D.O.O. BIHAĆ
Bihać · Računarska oprema · Javna nabavka
42-1-1-45-3-43/26
PEDAGOŠKI ZAVOD TUZLANSKOG KANTONA
Tuzla · Računarska oprema · Javna nabavka
692-7-1-12-3-21/26
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"
Zdravstvo · Javna nabavka
765-1-1-455-3-222/26
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"
Zdravstvo · Javna nabavka
1125-1-1-267-3-471/26
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ
Kakanj · Javna nabavka
1424-1-1-155-3-255/26
143-1-1-27-3-13/26