Poduzetništvo
Tender Elektroprijenosa BiH: VN zaštitna oprema, rok 29. 9. 2026.
JN-OP-194/2026 za visokonaponsku i specijalnu zaštitnu opremu — objava 3. 9., rok ponuda 29. 9. 2026.
Ukratko
- Naručilac: Elektroprenos – Elektroprijenos BiH a.d.
- Referenca: JN-OP-194/2026.
- Rok: 29. 9. 2026.
Prema objavi na portalu nabavke.com, Elektroprenos – Elektroprijenos BiH a.d. pokrenuo je postupak JN-OP-194/2026 za nabavku visokonaponske (VN) i specijalne zaštitne opreme. Datum objave naveden je kao 3. 9. 2026., a rok za podnošenje ponuda 29. 9. 2026.
Ponuđači trebaju preuzeti tendersku dokumentaciju s Portala javnih nabavki BiH (ejn.gov.ba). PoslovniPortal.ba ne navodi procijenjenu vrijednost jer ona nije potvrđena u javno dostupnom sažetku koji smo koristili za ovaj tekst.
Povezane kompanije